דק פולימרי

בשנים האחרונות אנו רואים כי חלה עלייה משמעותיות בעולמות עיצוב הפנים והחוץ כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט דקים אשר הפכו להיות חלק בלתי נפרד מן חצר וחלל הבית שלנו והפכו למוצר צריכה בסיסי של ממש. דקים טומנים בחובם לא מעט יתרונות עיצוביים ופונקציונאליים אשר הופכים אותם לחביבי הקהל, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דקים מסוגים שונים ובעיצובים משתנים. דק פולימרי נחשב לאחד הדקים המובילים ביותר בישראל ובעולם ונחשב קל לתחזוקה. אנו מניחים שיש לכם לא מעט שאלות הקשורות לעולמות הדקים – הום פור לייף פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מהו דק פולימרי?

לפני שנמשיך לדבר על שלל היתרונות של דק פולימרי מוטב שנרד לעובי הקורה על מנת להבין מה הוא בכלל אותו דק אהוב ושכיח. דק פולימרי נקרא גם בעיניי אנשי מקצועי רבים "דק מורכב" הוא הלכה למעשה דק סינטטי אשר עשוי סגסוגת של עץ טבעי. אם אנחנו מסתכלים על מקביליו הסינטטיים אנו נראה שהם עשויים מחומרים משתנים אשר לרוב החומר המרכזי יהיה PVC.

דק פולימרי נחשב לבחירה הטבעית של לא מעט בתים אשר לא יכולים להרשות לעצמם דקים מעץ טבעי הן מבחינת עלויות והן מבחינת תחזוקה שוטפת אשר לוקחת לא מעט זמן מן שגרת היום. דק זה מכיל עץ ממוחזר, נסורת יחד עם חומרים סינטטיים פולימריים שונים אשר נותנים לדק את התחושה של דק מעץ טבעי אך ללא כל העלויות והתחזוקה השוטפת.

דק פולימרי מיוצר בסטנדרטים המחמירים ביותר ומצויד בתקנים אירופאיים ובתקן אש ישראלי (ת"י 755),תקן התלקחות C4ּ+C5, תקן צפיפות עשן ובעל תקן טפטוף אש (מיועד בעיקר כלוחות חיפוי) כמו כן תקן ההחלקה ישראלי המחמיר ביותר R12 ומיועד למקומות ציבוריים ולמשטחים רטובים.

מהי החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום?

כאשר אנחנו מדברים על התקנת דק פולימרי אנו מדברים על מלאכה לא קלה במיוחד לכן אין מן הנמנע שנצטרך לעבוד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר מכיר את עולמות הדק על כל סוגיו. כמו כן בעל מקצוע אשר יוכל לאפיין את החלל יחד איתנו ולהמליץ לנו על הפתרונות הטובים ביותר עבורנו. לא מעט אנשים בוחרים לעבוד עם אנשי מקצוע ללא ניסיון ו/או לצאת להרפתקאות שונות ולנסות להתקין את הדק בצורה עצמאית – לא מעט פעמים אותם אנשים מפסידים לא מעט כסף, משאבים וזמן אותו הם צריכים להשקיע שוב אחר כך אך הפעם יחד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום.

איך לבחור בעל מקצוע לשם התקנת דק פולימרי?

בחירת בעל מקצוע לשם התקנת דק פולימרי יכולה להיות מלאכה לא קלה במיוחד, יחד עם זאת אנשי המקצוע של הום פור לייף ריכזו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

·      ניסיון, מוניטין וותק – אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר הם הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע. אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי מוניטין יספר לנו לא מעט על טיב ואיכות השירות של בעל המקצוע איתו נעבוד. כמו כן הניסיון והותק אותם הוא צבר במרוצת השנים עוזרים לו לגשת אל המלאכה בצורה חכמה ובטיחותית יותר לצד מתן פתרונות יצירתיים בהנחה וידרשו.

·      מתמחה בדקים פולימרים – בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים מתמחה בעבודה עם דקים פולימרים ובמרוצת השנים עבד אל מול מאות לקוחות שונים מן התחום ושירת אותם ללא לאות.

·      המלצות – לעיתים אין תחליף להמלצות לבעל מקצוע, אנו ממליצים לכם לבדוק המלצות ברשתות חברתיות ו/או במנועי החיפוש. כמו כן תוכלו לשאול קולגות, חברים ואפילו את השכנים על בעל מקצוע איתו הם עבדו לשם התקנת דק פולימרי.

·      אל תתביישו לבקש לראות עבודות – אנו מאמינים כי לא צריך להתבייש לבקש לראות עבודות, אנו ממליצים לכם לבקש לראות תמונות של עבודות של בעל המקצוע – כך תוכלו לקבל אומדן לדרך בה הוא עובד, לאיכות ונראות העבודה.

האם דקים פולימריים ידידותיים לסביבה?

אנו מאמינים כי הסביבה חשובה גם לכם וקיימות זורמת לכם בוריד, לא מעט מן לקוחותינו תוהים האם דקים פולימריים ידידותיים לסביבה – התשובה היא חד משמעית כן. כל הדקים מיוצרים על ידי עצים ממוחזרים לצד פולימריים אשר אינם מזהמים כלל את הסביבה ו/או פוגעים בה, ההפך הוא הנכון.

מה הם היתרונות הטמונים בדק פולימרי?

כאשר אנחנו מדברים על דקים פולימריים אנו רואים לא מעט יתרונות אשר הופכים אותם לבחירתם הטבעית של לא מעט בעלי מקצוע לצד עסקים ומשקי בית רבים. בין היתרונות הבולטים אנו רואים:

·      עמידות – דק פולימרי נחשב אחד הדקים העמידים ביותר והוא אינו דוהה בשמש. אם אנו נסתכל על מגוון רחב של סוגי דקים אחרים אנו נראה כי לא מעט מהם דוהים בשמש ו/או דורשים תחזוקה רצינית לשם שמירה על צבעם. דק פולימרי נחשב לבחירה הטבעית עבור השמש הישראלית האופיינית.

·      מראה אחיד – אם אנו נסתכל על דקים העשויים מעצים טבעיים אנו נופתע לגלות כי הם לא שומרים על מראה וצבע אחיד, יחד עם זאת דק פולימרי מיוצר בהליך תעשייתי יותר מה שהופך את הנראות הסופית למראה דמוי עץ אמיתי לצד מראה אחיד, אסתטי ואיכותי.

·      לשמור על הסביבה – אנו מאמינים גדולים באיכות הסביבה לצד קיימות בר קיימא, כל הדקים הפולימרים מיוצרים בתהליכים ידידותיים ואינם פוגעים בשום פנים בסביבה מאחר ומדובר בחומר ממוחזר. מאחר ומדובר בחומר ירוק אשר עובר תהליך מחזור אנו למדים כי הפגיעה בסביבה כמעט ולא קיימת.

·      עיצוביות גבוהה – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דקים פולימרים בעיצובים שונים ומשתנים לצד גימור גבוה במיוחד. כמו כן, יחד עם חברה המתמחה בדקים פולימרים ניתן לעצב בהתאמה אישית ואף לבחור לפרטי פרטים את פלטת הצבעים אותה אנו רוצים שהדק הפולימרי יכיל.

מה העלויות של בניית דק פולימרי?

אנשים רבים תוהים מה הם העלויות של בניית דק פולימרי, הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על המחיר של דק פולימרי אנו לא מדברים על משהו אחיד אלא על מגוון רחב של משתנים שונים אשר משפיעים על המחיר בצורה ישירה. השטח, הגודל והחומרים השונים מהם עשוי הדק עלולים להשפיע בצורה משמעותית על המחיר שלו. אנו מאמינים כי כל הצעת מחיר צריכה להינתן בצורה אינדיבידואלית ופרטנית לאחר אפיון מלא של אנשי המקצוע של הום פור לייף – כך תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ולקבל הצעה המותאמת אישית לצרכים שלכם, אחרי הכל אנחנו רואים אתכם.

 

מדוע מומלץ לבנות דק פולימרי עם חברת הום פור לייף?

אם אתם מחפשים אחר חברה המתמחה בהתקנת דק פולימרי הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם, חברת הום פור לייף הינה אחת מן החברות הוותיקות והמוערכות ביותר במשק ומספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לעבודות עץ ואלומיניום. כל העבודות נעשות על פי תכנון, אפיון מראש ודרישתם של הלקוחות לצד עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר לצד סטנדרט בנייה גובה במיוחד.

הום פור לייף עובדים ללא לאות על מנת להגשים חלומות וחושבים יחד איתכם על הפרטים הקטנים ביותר על מנת לתת לכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון.