דקים בקריות

דקים בקריות

בניית דקים מעץ הפכו כבר מזמן לביטוי שגור ולבחירתם של אלפי מוסדות ומשקי בית פרטיים בישראל. דקים יכולים לקחת את העיצוב של הבית ו/או של חצר הבית ולתת נופך עיצובי, מודרני ומקצועי. בניית דקים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים – אנו מאמינים שיש לכם שאלות רבות, בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של הום פור לייף פה בשבילכם.

מה הם סוגי הדקים השכיחים ביותר?

דקים מעץ כבר מזמן הפכו לביטוי שגור בעולמות העיצוב ומשלבים בצורה מושלמת בין פונקציונאליות, עמידות, בטיחות לעיצוביות בלתי נלאית. יחד עם זאת אנו למדים כי יש מספר סוגי דקים כאשר כל דק בעל מאפיינים ויתרונות שונים. בין הדקים השכיחים ביותר אנו רואים:

  • דק מעץ איפאה – דק העשוי מעץ איפאה נחשב לדק עמיד וחזק במיוחד בפני מים ונזקי מזג האוויר, ניתן להגיד שהוא דורש פחות תחזוקה מסוגים אחרים של דקים. דק איפאה הינו בעל צפיפות סיבים גבוהה המעניקים לו לא מעט יתרונות – עמידה אל מול מזיקים, שריטות וסימנים הם רק חלק מהם.
  • דק מעץ אורן – דק מעץ אורן נחשב לאחד הדקים השכיחים והפופולריים ביותר ומשמש למגוון רחב של מטרות. אנו למדים כי עץ זה מתכתב בצורה הרמונית ומושלמת עם האקלים הישראלי ומשלב בין פונקציונאליות ועיצוביות. יחד עם זאת בשונה מעץ איפאה, עץ האורן הינו עץ הנחשב כעץ "רך" – כך שעם הזמן אנו רואים איבוד מן החדות והברק של אותו דק וקיים הצורך בתחזוקה.
  • דק אלון – דק אלון נחשב גם הוא לאחד העצים הנפוצים ביותר וניתן למצוא אותו במגוון רחב של בתים בישראל – משלב בין פונקציונאליות, עיצוביות ועמידות.
  • דק מעץ טיק – עץ טיק נחשב לאחד העצים הפופולריים ביותר באקלים המזרח תיכוני והישראלי בפרט. באמצעותו של דק מעץ טיק להפוך כל חלל לחלל יוקרתי, ממיר ואלגנטי הרבה יותר. דק מעץ טיק הינו דק חזק, מלא ברק, מצליח לעמוד אל מול איתני מזג האוויר ועמיד בפני פגיעות.

"אני מבולבל, באיזה דק אני צריך לבחור?"

כפי שכבר הצלחתם להבין ישנם עשרות סוגים שונים של דקים, יחד עם זאת מרחפת העננה – "איך נוכל לבחור את הדק הטוב ביותר עבורנו?" אנו מאמינים כי אין דק טוב יותר וטוב פחות – יש דק שטוב לנו ויש דק שפחות טוב לנו. לכן, אני ממליצים לכם לגשת אל שיחת אפיון יחד עם אנשי המקצוע של הום פור-לייף, אנשי המקצוע יאפיינו יחד איתכם את הדרישות הפונקציונאליות והעיצוביות שלכם צד הגדרות התקציב שלכם. לאחר מכן תתבצע התאמה של הדק המושלם והטוב ביותר עבורכם.

דקים בקריות – "האם ניתן להתקין דק ללא בעל מקצוע?"

במרוצת השנים פגשנו אנשים רבים אשר תהו האם הם יכולים להתקין דק בעצמם וללא בעל מקצוע. אנו מאמינים שקראו לכם הרבה פעמים "הנדימנים" במשך השנים, אך כאשר אנחנו מדברים על התקנת דק אנו מדברים על מלאכה אשר צריכה להיעשות אך ורק על ידי בעל מקצוע בעל ידיים מיומנות ומקצועיות והבנה בעולמות הדקים – כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף, זמן ומשאבים.

אמרתם דקים בקריות – אמרתם הום פור לייף

בניית והתקנת דקים בקריות איננה מלאכה פשוטה וצריכה להיעשות אך ורק על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום אשר עובדים עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר לשם ביצוע המלאכה. חברת הום פור לייף הינה אחת מן החברות ה-ותיקות, האחריות והמובילות במשק בעולמות הדקים ועובדת ללא לאות על מנת להישאר בקדמת הבמה.

החברה מספקת מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת בעולם העץ וכל העבודות נעשות יחד עם אפיון מלא, תוך דגש על סטנדרטים מחמירים ובהתאם לצרכים שלכם.

זה הזמן ליהנות מן חווית בנייה פורצת גבולות – זה הזמן לבחור הום פור לייף.

דילוג לתוכן