פרגולות עץ

אין ספק פרגולות עץ מבוקשות היום ומעבר לביקוש הגבוה שלהן הן גם כל כך יפות ומעניקות נוף משגע. בזכותן אפשר לקבל אחלה צל מהשמש או אפילו מחסה כשיורד גשם. פרגולות עץ זה הדבר החם הבא. פרגולות עץ לגינה – אתם מדמיינים את זה? את התמונה המהממת של פינה מוצלת בגינה, מקום שאפשר לשבת בו בנוחות, לנשום עמוק – אחלה פינה בשביל לארח, לפגוש חברים, להיות לבד ולנקות את הראש ועוד…

כדי שהחלום שלכם יתגשם ויהפוך למציאות יש צורך בסיסי ביכולת להבין אל מי לפנות, איך לבנות פרגולה, איך לתחזק אותה נכון, ואיך לגרום לזה לקרות. אבל כדי שהתמונה הזו תהפוך למציאות, חשוב לדעת איך כדאי לבנות פרגולה מעץ, למי כדאי לפנות, האם ישנם טיפים, והאם צריך לתחזק אותה בכלל. פרגולות מעץ – כל מה שרציתם לדעת, והכי חשוב החברה שבלעדיה לא תוכלו להגשים חלום.  

מה כדאי לדעת על פרגולות מעץ?

אנו בחברת הום פור לייף מתמחים בבניית פרגולות עץ להצללה על פי מפרט טכני ודרישה. חומרי הגלם המשמשים אותנו הם הטובים ביותר תוך כדי בחירת החומר בהליך הרכישה מהמחסנים השונים. כדי שסטנדרט הבנייה ועמידות הפרגולה יישארו לזמן רב ויאריכו ימים לשנים רבות מסיום עבודותינו בביתכם. פרגולה שבנויה מעץ משתלבת בצורה טבעית עם הסביבה ועם הבית, מצד אחד צורתה מקנה לה מראה של מבנה פרי יצר האדם, ומצד שני העץ הוא חומר טבעי המשתלב עם הגינה והסביבה. הפרגולה מספקת פינת ישיבה המאפשרת רוח ואור שמש, אך מציעה הגנה מפני סינוור של שמש ישירה, יוצרת פינת אירוח למשפחה ולחברים. חיפוי הפרגולה הנפוצים : סרגלי הצללה, במבוק, ציפוי עץ אטום ומעל חיפוי רעפים, סנטף, שינגלס, פוליגל, זכוכית ועוד…
ניתן לשלב בפרגולה צמחים מטפסים שיגדלו מעל ומסביב, אדניות ועציצים. אנו בונים פרגולות ממגוון סוגי עץ ובחתכים שונים , על פי המפרט והתוכניות. קורות מיוחדות על פי הזמנה, מעוגלות, מוקשתות ומוברשות.
 

הגעתם למצב שמה שעומד בין החלום למציאות הוא בעצם ההתחלה – איך מתחילים, למי פונים, מה עושים כדי שהפרגולה תוקם בגינה המקסימה שלכם. אז לפני שבעצם מתחילים בבנייה כדאי מאוד לבדוק היכן בגינה אתם רוצים למקם פרגולה, שימו לב לבחור מיקום טוב – למרות שאם תבחרו בחברה איכותית וטובה, היא כבר תדאג להסביר לכם על כל המשתנים.

הכי חשוב זה להבין לאן נושבת הרוח, באיזה שעות השמש יוצאת והיכן היא ממוקמת ביחס לבית או לגינה – אם תשימו דגש על המיקום הפרגולה תוקם בדיוק במקום הנכון עבורה. אז נכון לפעמים החלום שלנו תקוע על מקום מסוים, לפעמים המקום הזה לא נכון עבור פרגולה, אז מה עושים? מתייעצים עם אנשי המקצוע שתבחרו שידעו באמת להסביר לכם ברהיטות ובשקיפות מה הדבר הכי נכון עבורכם.

אלו דגמים קיימים לפרגולות מעץ?

יש לא מעט דגמים של פרגולות ואפילו סוגים של עצים למיניהם. ישנן פרגולות עץ שעומדות על ארבעה עמודים ובכלל לא נשענות על שום קיר – משמע שהן דומות לגזיבו, ממש כמו מרפסת קטנה. במקרה שבונים פרגולה כזאת יש – כמובן – צורך להשתמש ביסודות מאוד חזקים, ואפילו בברזלים שכן הפרגולה הזאת תצטרך לא מעט תמיכה כדי לעמוד יציב לאורך תקופה ארוכה – וזאת על מנת שנזקי מזג האוויר לא יעיפו אותה, או יהרסו אותה. חשוב מאוד לחשוב על זה לעומק ולהתייעץ – האם זהו הדבר הנכון עבורכם.

עוד סוג של פרגולה היא פרגולת עץ עומדת, שבעצם מחוברת לקיר חיצוני של הבית. פרגולה זאת עומדת על שני עמודים שנמצאים במרחקים שווים מקיר אחד למשנהו. על שני העמודים חייבים והחזקים מניחים סוג של קורה שבעצם מעניקה צל, ישנם עוד אפשרויות וסוגים של תמיכה שיכולים לעזור לסוג הזה של הפרגולה – לכן תתייעצו עם אנשי המקצוע של החברה בה בחרתם – הם ידעו מה הדבר הנכון ביותר עבור הגינה שלכם.

תכירו עוד סוג של פרגולה – פרגולת עץ תלויה. שיטה זאת בעצם מציבה על הפרגולה ישירות לקיר – משמע שהיא מחוברת לקיר מה שאומר שהיא חזקה מאוד ואפילו יציבה יותר. הפרגולה הזאת אולי נחשבת ליותר יקרה – אך היא מתאימה להרבה מרחבים במיוחד במקומות שבהם יש קושי להקים פרגולת גזיבו.

ישנו סוג נוסף והסוג הזה מדבר על פרגולת עץ שהיא תלויה – פרגולה זאת מחוברת בצד אחד לקיר של הבית, אינה נשענת על שום דבר ולרוב יהיו מעליה חיזוקים וקורות על מנת שתישאר במקום לאורך זמן, שתמשיך להיות יציבה בכל מזג אוויר. פרגולה זאת דורשת תכנון טוב וכמובן אנשי מקצוע מומחים שיודעים את העבודה.

האם כל עץ מתאים לבניית פרגולה?

יש לא מעט סוגי עצים שמשתמשים בהם לבניית פרגולה – נוכל לדבר עליהם קצת כדי שיהיה לכם מושג. על פניו כל חברה יכולה להתעסק עם כמה סוגים וישנם כאלו שיעדיפו סוג אחד שהוא טוב ואיכותי לגמרי. נתחיל עם עץ אורן – עץ אורן הוא מאוד נפוץ ומוכר כמעט לכולנו. הוא בין העצים הטובים ביותר לבניית פרגולת עץ עקב העמידות שלו והחוזק שלו, אך ישנם עוד מלא סוגי עצים שיתאימו, וכן קיימים עוד סוגים נוספים של עצים כמו אשוח, ארז, ועוד… החברה שתעבוד איתכם תדע להסביר לכם על חומרי הגלם שלה ולמה הם בוחרים להשתמש בהם.

האם יש חשיבות לעיבוד העץ לפרגולה?

כשמחליטים לבנות פרגולה יש שלב שבו החברה מעבדת את העץ על מנת להביא את רמת הגימור של הפרגולה. לא כל פרגולה נראית אותו דבר נכון? וזה לא סתם – לכל פרגולה יש ייחודיות מסוימת שבעצם מתאימה לכם, כלקוחות. מתאימה לחלון ולחזון שלכם, לכן יעניקו לכם פרגולה ברמת גימור כזאת שתתאים לכם.

אם שמעתם פעם על המושג על פרגולה מעץ גושני – הכוונה היא לא לשם של עץ, אלא מדובר על אופן העיבוד של העץ- איזה חלק בעץ לוקחים ואיך מנסרים אותו בצורה כזאת שתראה כמו שאנחנו מדמיינים.

גושני מדבר לרוב על גזע של עץ ולכן הוא יכול ממש להיראות כמו המקור. זה מעניק לפרגולה מן מראה מחוספס כזה, קשוח, כאילו נמצאים ביער.  הסוג הזה מתאים לרוב לפרגולות שהן קטנות ויותר לבית מאשר לחצר ענקית או לגזיבו – אז כפי שאמרנו, הכל תלוי לפעמים במיקום – מה הדבר הנכון ביותר עבורכם?

ישנם סוגים נוספים כמו עץ שהוא רב שכבתי, הסוג הזה מדבר על היכולת להדביק מספר רב של קורות עץ – מה שהופך ליצירת אומנות ברגע שהכל מוכן. הצורה הזאת בעצם יכולה לייצר קורות הרבה יותר חזקות וגדולות עבור פרגולות עץ, ומתאימות לפרגולות הרבה יותר גדולות.

האם פרגולה מתאימה להצללה?

הרי אנחנו רוצים פרגולה, גם בגלל היופי הבלתי מתפשר שהיא מעניקה, וגם כדי שתעניק לנו צל, לא כך? אז יש – כמו בכל דבר לא מעט פתרונות הצללה שבהם בוחרים בעלי המקצוע להשתמש, יש אפשרות להצללה בסגנון במבוק, שיטה מאוד פשוטה שבעצם מונעת מן השמש לחדור. ממש כפי שזה נשמע, הצללה זאת מגיעה ביריעה גדולה שעשויה מצמח הבמבוק. ישנן גם הצללות שמגיעות מקורות עץ, פשוט מניחים קורות עץ על בסיס הפרגולה. שמים את הקורות במרווחים קבועים ובכך מתאימים את כמות הצל שאתם רוצים, כמובן שאפשר לשנות.

ישנו סוג נוסף שנקרא סרגלים – אלה סרגלים בצורת אלכסון שבעצם נחשבים למיוחדים מאוד. הם נועדו כמובן להצללה. הסרגלים הללו מיוחדים מכיוון שהם יושבים על מסילות ובעצם הם ממש עוזרים בוויסות של חדירת אור השמש לתוך המרחב. יש עוד סוגים של הצללות שיסבירו לכם לעומק – ויתאימו לכם את הדבר הכי נכון בשבילכם.

מה בנוגע לגשם?

אז גם לגשם יש פתרונות נהדרים כמו כל מיני סוגים של כיסויים לגשם שבעלי המקצוע בהם תבחרו ישמחו להרחיב עליהם ואפילו להתאים לכם את הדבר הכי נכון וטוב עבורכם. משהו שחשוב לציין – (מומלץ כמובן שכבר דיברנו על זה – לבחור בחברה טובה ואיכותית) שימו לב שהפרגולה שבונים לכם תהיה, עד כמה שאפשר, אם זה כמובן נכון לכם ולמקום בו אתם בונים, תבנו פרגולת עץ עם שיפוע כלפי חוץ.

יש עוד דברים שחשוב לדעת?

כדאי שתבינו שפרגולת עץ היא עבודה הנדסית מאוד! אז כמו שכבר אמרנו וראוי שנחזור על זה שוב – שימו לב לאתגרים של הגינה שלכם, תבחנו היטב מה המקום הנכון ביותר לפרגולת העץ שלכם, צריך להתאים ממש כמו כפפה ליד – כמובן שחוץ מלדמיין אנחנו ממליצים לפנות לחברה איכותית שיודעת את העבודה ותוכל לא רק להגשים לכם חלום, אלא באמת להראות מקצועיות ולהתקין לכם את הפרגולה שהכי מתאימה עבורכם. שימו לב שהחברה שבחרתם מכילה את כל אלו, את המצוינות, את המקצועיות, השירות. שימו לב שהם משתמשים בכל הדברים החשובים, שהם שמים לב למידות הנכונות, משתמשים בעצים טובים ובעצם עוסקים בכל מה שדיברנו עליו.

האם יש צורך לתחזק פרגולת עץ?

במידה ותצטרכו תחזוקה זה יהיה רק בשביל אולי צביעה, שגם את זה לרוב עדיף שלא תעשו לבד, והחברה שתבחרו בה תדע להסביר לכם את כל מה שצריך לדעת – בין אם זה על השמש, על הגשם, רוחות ועוד… אתם לא תישארו לבד אז הסירו דאגה מליבכם.

מה הצעד הבא?

קודם כל, אחרי ששוחחנו על עולם הפרגולות הגיע הזמן להבין עוד כמה דברים. אחד מהם הוא כמובן במי בוחרים – כפי שציינו לאורך המאמר חשוב לבחור בחברה טובה שתעניק לכם את השירות הכי טוב שיש, מעבר לכך שבעצם תוכל להגשים לכם את החלום, שתוכלו להרגיש עד כמה הפרגולה שבחרתם תהפוך את חייכם למשהו יוצא דופן, שתצאו לגינה שלכם ותשבו תחת הפרגולה החדשה, תנשמו אוויר ותבינו שההחלטה להביא פרגולה זו ההחלטה הכי טוב שעשיתם. אתם כבר מרגישים את זה בוער בכם? פרגולות לא סתם הפכו להיות חלק מאוד חם בתעשייה היום, יותר ויותר אנשים מחליטים להוסיף פרגולות עץ למקומות שלהם.

פרגולות עץ יעניקו לכם את ההצללה הטובה ביותר לצד מחסה בימים קרים. אנחנו בטוחים שאתם כבר מדמיינים את ההרגשה הזאת של לשבת תחת הפרגולה, לבד או בליווי חברים וליהנות מהשקט שיש בגינה, ליהנות מהבילוי המשותף מבלי שהשמש תטפח על ראשכם, או שהגשם לא יפסיק לטפטף. נגמרו התירוצים של לשבת בבית ולצאת רק כשלא גשום או רק שהשמש נעלמת – פרגולת עץ הולכת להיות הפתרון הכי טוב שתוכלו לחשוב עליו.

אתם חולמים לארח מבלי ״לדפוק חשבון״, חולמים לעשות ערב מקסים לחבר׳ה? נשים לבד או גברים לבד או בכלל להיות יחד, מסיבה קטנה בחצר. אולי בא לכם לראות איזה משחק שמשודר בטלוויזיה, אבל לא רוצים להיות סגורים בבית? רוצים שקט מהילדים, אבל גשום מדי בחוץ? רוצים שהילדים יוכלו להשתעשע בגינה אבל לא רוצים שיהיו תחת השמש כל כך הרבה זמן? אם עניתם על שאלה אחת כן, אנחנו לא חושבים שיש עוד הרבה מה להוסיף מלבד שהגיע הזמן להתקין פרגולה מעץ בגינה – למה אתם מחכים? אה, עוד לא בחרתם חברה טובה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחפש.

מדוע מומלץ לבנות פרגולות מעץ עם חברת הום פור לייף?

הגיע הזמן שתכירו אותנו! חברת ״הום פור לייף״ – שנים שאנו מתמחים בתחום הבנייה, בייחוד של פרגולות עץ להצללה. כל דבר מגיע עם מפרט טכני וכמובן לפי הדרישה שלכם כלקוחות! אנו משתמשים בחומרי הגלם הכי טובים שקיימים היום, הבחירה בחומרי הגלם מגיעים מתוך רצון אמיתי להעניק לכם את הטוב ביותר. אנחנו בוחרים את החומר באופן ממוקד מאוד ודואגים שיהיה איכותי.

חשוב לנו להביא לכם עמידות ויציבות, הסטנדרט של הבנייה שלנו גבוה מאוד ולכן כל מה שנבנה לכם יהיה הכי טוב, מהיסוד. מבחינתו הפרגולה שנבנה לכם תהיה טובה ואיכותית ותעמוד שנים רבות! אנחנו דואגים להעניק לכם פרגולות מעץ שיגיעו בצורה הכי טבעית ושהכי מתאימה לבית שלכם ולנוף המתפרש בגינה. חשוב לנו שהכול יהיה הרמוני ונפלא, ייחודי ומיוחד.

כפי שכבר אמרנו – פרגולות עץ מספקות לכם פינות ישבה נהדרות ששומרות עליכם מפני השמש והרוח. אנחנו ממש נבנה לכם פינת אירוח אולטימטיבית. ואם יופי קוסם לכם, הרי שאפשר לשלב בפרגולות צמחים למיניהם, שיגדלו בצדדים או מסביב, להוסיף עציצים יפים, אדניות ועוד… אנחנו נבנה לכם את הפרגולה הכי טובה שתראו. נשתמש במגוון של עצים, ונארגן הכל שיהיה לשביעות רצונכם ולפי החלום שלכם.

אנחנו בחברת ״הום פור לייף״ כבר שנים שמתמחים בעבודות עץ. בניית פרגולות מעץ נעשית מתוך מחשבה מאוד עמוקה, הן נבנות יחסית דק ומכמה סוגים של סוגי עץ. בין היתר אנו עוסקים גם בבנייה של גגות רעפים, מתעסקים בחיפויי קירות, גם חוץ וגם פנים. אנחנו אפילו מקימים צימרים. אנחנו תמיד נבנה לפי תכנון מדויק ולפי הדרישה שלכם. כפי שציינו לעולם לא נבחר בחומרי גלם שהם לא הכי איכותיים בשוק.

יחד איתכם אנו חושבים ומדמיינים את העיצוב הרצוי, תוך כדי ארגון וכמובן חשיבה עמוקה על כל הפרטים הקטנים אפילו הקטנים ביותר. למענכם אנחנו מעניקים מענה מהרגע הראשון שהגעתם אלינו, מהרגע של התכנון וההתאמה לאזור שבו אתם רוצים לבנות, ועד הכנת התשתיות ואפילו היציקות. על פי התוכנית שבנינו יחד אנחנו הולכים ומזמינים את העצים הכי משובחים וחומרי הגלם הכי איכותיים שיש – הכל נבחר בקפידה! תוך זמן קצר נצא לדרך יחד, אנחנו ואתם – נעמיד חזון ונגשים חלום.

אנחנו בחברת ״הום פור לייף״ שמנו לנו מטרה ברורה – זה היכולת להתחדש כל הזמן בעזרת ציוד חדיש, ידע רב, וכוח אדם שחשוב לנו שיהיו מקצועיים, איכותיים ומיומנים – כדי להעניק לכם את הכי טוב שיש. אנחנו בחברת ״הום פור לייף״ תמיד נשאף להעניק לכם את כל השירותים שיש ביכולתנו להציע, כל שירות נלווה שיש לנו, כל מה שנוכל לעשות כדי שלכם יהיה שקט. יש לנו את כל הכלים עבורכם, אנחנו לעולם לא נתפשר על אטרקטיביות. אנחנו כחברה תמיד נרגיש מחויבים למקצועיות שלנו, לציוד שאנו משתמשים בו, לצוות האיכותי שלנו.  

הכי חשוב – אנחנו לעולם לא נתפשר על איכות השירות שלנו. קודם כל אנו נותני שירות, ואחרי זה אנחנו בעלי מקצוע שעושים עבודה. אנחנו מחויבים להעניק לכם את השירות הכי טוב שיש, תוך שמירה על הקשבה, הסברים רהוטים, ליווי שלכם מהרגע שאתם מתקשרים לייעוץ ועד לרגע שאנחנו מסיימים את הבנייה אצלכם בבית. כל אותו זמן אנחנו איתכם, נקשיב לכם, נסביר לכם, נהיה איתכם יד ביד, צעד צעד. כמו השירות, ככה אנחנו גם לעולם לא נתפשר על איכות המוצרים וחומרי הגלם שלנו – זה מאסט! להביא לכם את הדברים הכי טובים, הכי מוצלחים, הכי עמידים כדי שבאמת תוכלו ליהנות מפרגולת עץ שלא ראיתם כמותה מעולם.

אז למה אתם מחכים? עוד לא החלטתם? הגיע הזמן להפסיק ולהגיע אלינו לייעוץ. אנחנו נשמח לדבר איתכם על הכל, להסביר הכל בפרטי פרטים וכמובן לשבת איתכם על בניית תוכנית מתאימה. אנחנו ממש רוצים להעניק לכם את פרגולת העץ הכי טובה שראיתם, מגיע לכם צל.